دوره خردسالان 4 الی 7

دوره خردسالان 4 الی 7

دوره خردسالان 4 الی 7

 کودکان سرمایه‌های اصلی کشور عزیزمان ایران می‌باشند. مسئولیت اصلی  مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش تلاش در راه کمک به بالندگی و پیشرفت این نونهالان است. از آنجا که زبان انگلیسی در آینده تحصیلی نقش به سزایی دارد، مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش همواره در ارائه آموزش مؤثر زبان‌های خارجی حضوری فعال در جامعه داشته است.

ویژگی های کتاب:

مجموعه Super Safari  در سه مقطع برای آموزش زبان انگلیسی به زبان آموزان پیش دبستانی و کلاس اول طراحی شده است. به کمک کاردستی‌های کلاسی، داستان، شعر، آهنگ ، فیلم و CD های آموزشی به تمرین و تقویت مهارت‌های شنیداری، گفتاری، نوشتاری، کنترل صحیح مداد و یادگیری زبان انگلیسی می پردازد. این دوره کاملا زبان آموز محور می باشد و کودکان را برای پیشرفت های آتی در یادگیری زبان انگلیسی با ایجاد اعتماد به نفس در برقراری ارتباط به زبان انگلیسی، مستقل کردن زبان آموزان در فرایند آموزش زبان آماده می سازد.

در این مجموعه تمام زبان آموزان با شیوه های یادگیری متفاوت، هم به صورت مجزا و هم گروهی  با استفاده از برنامه های آموزشی شاد و متنوع مورد توجه قرار می گیرند.

از آنجا که بازی کردن نقش مهمی در یادگیری کودکان دارد، این کتاب در استفاده فراوان از بازی های مختلف و متنوع برای تشویق خردسالان به یادگیری، تکرار و تمرین زبان جدید تلاش زیادی می نماید.

تعداد ترم های دوره :

کتاب‌های Super Safari در 15 ترم و در قالب 3 کتاب Super Safari 1,2,3 ارائه می‌گردد.

نظرات

آخرین دوره ها

دوره خردسالان 4 الی 7

کودکان سرمایه‌های اصلی کشور عزیزمان ایران می‌باشند. مسئولیت اصلی مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش تلاش در راه کمک به بالندگی و پیشرف...

دوره نوجوانان 12 الی 18

مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش همواره در انتخاب و معرفی کتب آموزشی زبان در کشور پیشرو بوده است. در خصوص مقطع نوجوانان با بکارگیری سر...